تخفیف شب یلدا
کاشت ابرو
تزریق بوتاکس
کاشت موی طبیعی
لاغری موضعی
تزریق چربی

کاشت موی طبیعی

افزایش ریزش مو و شمار افرادی که در مطب های متخصصان پوست و مو در جستجوی راه حلی برای داشتن موهای پرپشت هستند این روزها بازار کاشت موی طبیعی سر و . . . را داغ کرده است.

کاشت ابرو

ابروها بخش مهم و پر طرفداری در صورت هستند. بعد از کاشت مو، کاشت ابرو پر خواهان ترین کاشت موی طبیعی است. کندن اختیاری ابروها به منظور نازک کردن پهنای ابرو، تاتوی ابرو که در جامعه ما رواج زیادی پیدا کرده

تزریق بوتاکس

بوتاکس یک سمّ است، قویترین سمی که بشر تاکنون شناخته است. چنانچه فقط یک میلیونیوم گرم آن وارد بدن شود انسان را میکشد. این سمّ میتواند تمام ماهیچههای ارادی و غیر ارادی را فلج کند ولی از این خاصیت امروزه برای . . .

روش انجام بوتاكس زير بغل

در هر طرف زیر بغل بین ٥٠ تا ١٥٠ واحد بوتاکس در ٢٠ نقطه تزریق می شود.این تزریق نیاز به بی حسی موضعی ندارد و میتوان قبل از تزریق از کیسه یخ استفاده کرد.
قبل از تزریق ابتدا تست نشاسته (minor 's starch_iodine) انجام می شود تا نقاطی که بیشترین تعریق را دارند مشخص شوند.

بیمار به هنگام انجام تست دراز کشیده و زیر بغل کاملا خشک میشود و سپس محلول بتادین به محل زیر بغل مالیده و پس از خشک شدن بتادین در زیر بغل، پودر نشاسته به محل پاشیده میشود و محل هایی که بیشترین تعریق را دارند تغییر رنگ داده و به رنگ آبی تیره در می آیند ، نقاط مورد نظر در فاصله١/٥تا ٢ سانتیمتری به تعداد حداکثر ٢٠ عدد علامتگذاری شده و در هر محل ١ تا ٢ واحد بوتاکس داخل درم یا زیرجلد تزریق میشود.

بوتاکس حداکثر تا ١ سانتیمتر در أطراف محل تزریق پخش میشود . تزریق ها هر ٦ ماه تکرار میشوند ولی تجربه نشان داده است که بیماران زمانی که برای تزریق مجدد مراجعه میکنند ، نسبت به قبل از تزریقِ اول ، درجه کمتری از تعریق را دارند.
کاهش چشمگیر یا از بین رفتن تعریق در طی ١ تا ٢ هفته پس از تزریق بوتاکس ایجاد میشود.


آدرس مطب : اصفهان ، خانه اصفهان ، میدان نگهبانی ، ساختمان خاطره ، طبقه دوم
تلفن : 33292300 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید




نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :