تخفیف شب یلدا
تزریق بوتاکس
لاغری موضعی
کاشت ابرو
کاشت موی طبیعی
تزریق چربی

کاشت موی طبیعی

افزایش ریزش مو و شمار افرادی که در مطب های متخصصان پوست و مو در جستجوی راه حلی برای داشتن موهای پرپشت هستند این روزها بازار کاشت موی طبیعی سر و . . . را داغ کرده است.

کاشت ابرو

ابروها بخش مهم و پر طرفداری در صورت هستند. بعد از کاشت مو، کاشت ابرو پر خواهان ترین کاشت موی طبیعی است. کندن اختیاری ابروها به منظور نازک کردن پهنای ابرو، تاتوی ابرو که در جامعه ما رواج زیادی پیدا کرده

تزریق بوتاکس

بوتاکس یک سمّ است، قویترین سمی که بشر تاکنون شناخته است. چنانچه فقط یک میلیونیوم گرم آن وارد بدن شود انسان را میکشد. این سمّ میتواند تمام ماهیچههای ارادی و غیر ارادی را فلج کند ولی از این خاصیت امروزه برای . . .

کاشت موی ترکیبی

کاشت موی ترکیبی کلینیک سپیده دکتر اکبر مزروعی بهترین کاشت موی اصفهان

در روش ترکیبی روز اول FUT و روز دوم FIT انجام می شود و روزی یک منطقه از طاسی از بین می رود در نتیجه بیشترین مو در کمترین زمان ممکن کاشته می شود و از بانک مو بیشترین بهره برده می شود.

کاشت مو به روش ترکیبی FUT+FIT برای ارائه موثرترین روش ها در یک زمان انجام می گردد و می تواند گزینه خوبی در موارد زیر باشد:
- هنگامی که تعداد بسیار زیادی از پیوندها مورد نیاز است ترکیب هر دو تکنیک می تواند تعداد دلخواه گرافت را در یک جلسه فراهم نماید.
- هنگامی که هدف از جراحی، بهبود زخم های جراحی های قبلی باشد.
- علاوه بر دستیابی به حداکثر میزان پوشش، کاشت موی ترکیبی به بیمار اجازه می دهد که به جای انجام چندین عمل جراحی، یک عمل جراحی انجام شود. بطور معمول، بیماران مبتلا به ریزش موی پیشرفته که باید چندیدن روش کاشت مو را در جلسات مختلف انجام دهند و باید مدت زمان زیادی را برای رسیدن به نتیجه صبر کنند، با استفاده از این روش می توانند در یک جلسه به نتیجه دلخواه برسند.
- افزایش 30 درصدی در حجم تراکم مو بیمار بعد از کاشت مو را می توان یکی از مزیت های این نوع کاشت مو نام برد.
- کاشت مو با تراکم بالا و حجم عالی رضایت بیمار و آسوده خاطر بودن پزشک را به همراه دارد که این نوع کاشت ترکیبی این امر را اجرایی کرده است.


آدرس مطب : اصفهان ، خانه اصفهان ، میدان نگهبانی ، ساختمان خاطره ، طبقه دوم
تلفن : 33292300 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :