تخفیف شب یلدا
لاغری موضعی
تزریق چربی
تزریق بوتاکس
کاشت موی طبیعی
کاشت ابرو

کاشت موی طبیعی

افزایش ریزش مو و شمار افرادی که در مطب های متخصصان پوست و مو در جستجوی راه حلی برای داشتن موهای پرپشت هستند این روزها بازار کاشت موی طبیعی سر و . . . را داغ کرده است.

کاشت ابرو

ابروها بخش مهم و پر طرفداری در صورت هستند. بعد از کاشت مو، کاشت ابرو پر خواهان ترین کاشت موی طبیعی است. کندن اختیاری ابروها به منظور نازک کردن پهنای ابرو، تاتوی ابرو که در جامعه ما رواج زیادی پیدا کرده

تزریق بوتاکس

بوتاکس یک سمّ است، قویترین سمی که بشر تاکنون شناخته است. چنانچه فقط یک میلیونیوم گرم آن وارد بدن شود انسان را میکشد. این سمّ میتواند تمام ماهیچههای ارادی و غیر ارادی را فلج کند ولی از این خاصیت امروزه برای . . .

چرا کاشت ابرو ؟

کاشت ابرو کلینیک کاشت مو و لیزر سپیده اصفهان دکتر اکبر مزروعی

ابروهای ما یکی از مهم ترین ارکان زیبایی صورتمان هستند و تاثیر زیادی بر جلوهی ظاهری ما دارند. ابروهای یک فرد از نظر زیبایی حتی از موهای سر هم مهم ترند و این موضوع چند دلیل دارد. اول این که ابروها نسبت به موهای سر در منطقه ی مهم تر و مرکزی تر صورت قرار گرفته اند. دوم این که وظیفه ی ابروها ایجاد قابی برای چشم هاست که مهم ترین جزء صورت در زیبایی ظاهری هستند. آخرین نکته هم این است که کم پشتی و ریزش موهای ابرو برخلاف موهای سر، فرآیندی طبیعی نبوده و به همین جهت از دید خود و دیگران، از نظر زیبایی شناختی قابل قبول نیست.

از دست دادن یا کم پشتی ابروها میتواند دلایل زیادی داشته باشد؛ برخی از آنها عبارتند از:
- بیماری های تیروئیدی
- بیماری های عمومی یا سیستمیک
- آلوپسی آرهتا
- سوختگی
- تاتو و هاشور ابرو
- عفونت
- کندن و برداشتن بیش از حد ابروها
- اختلال در رشد ابروها به صورت مادرزادی
- افرادی که به صورت ارثی و ژنتیکی مستعد از دست دادن ابروها یا کم پشت شدنشان هستند.

به هر حال دلیل کم پشتی و ریزش موهای ابروی شما هر کدام از موارد بالا که باشد، بهترین راه داشتن ابروهایی ضخیم، کاشت ابرو است. روش هایی مانند تاتو، هاشور، استفاده از مداد ابرو و سایر شیوه های مشابه می توانند تا حدی ظاهر ابروی شما را بهبود بخشند، ولی در ایجاد ابروهای ضخیم و طبیعی ناتوان اند. در تمام روش های زیباسازی، طبیعی بودن نتایج برای همه ی متقاضیان اهمیت دارد. موضوعی که در کاشت ابرو به خوبی قابل دستیابی است و این روش ابروهایی ضخیم و طبیعی را به شما هدیه می دهد.

مراقبت های پس از کاشت ابرو
دکتر پس از انجام درمان دستورالعمل های لازم را در اختیار شما قرار می دهد. دستورالعمل ها شامل نحوه شستشوی ابرو و استفاده از محصولات شوینده خاص می باشد. 3 روز پس از کاشت ابرو می توانید جهت پیگیری درمان خود به دکتر مراجعه نمایید.

نمونه کاشت ابرو کلینیک کاشت مو و لیزر سپیده دکتر اکبر مزروعی اصفهان

دوره نقاهت کاشت ابرو
کاشت جزئی ابرو به 200 الی 500 گرافت مو و کاشت کامل ابرو به 500 الی 1000 گرافت مو نیاز دارد. برخی افراد برای مدت کوتاهی دچار کمی کبودی و ورم خواهند شد. دوره نقاهت کاشت ابرو تقریباً کوتاه بوده و بدون درد است.
مدتی طول می کشد تا نتایج نهایی کاشت مو ابرو نمایان شود، اما باید توجه داشته باشید که نتایج این درمان دائمی خواهد بود. با کاشت ابرو می توانید شکل و ضخامت ابرو را تا حد زیادی بهبود ببخشید. البته ممکن است تعدادی از این ابروهای کاشته شده پس از چند هفته ریزش داشته باشند. در صورت بروز این امر جای هیچ نگرانی نیست چراکه ریزش ابروها بخشی از فرآیند طبیعی درمان است. ابروهای کاشته شده جدید پس از ریزش دوباره رشد خواهند کرد. ممکن است نتایج نهایی کاشت ابرو پس از یک سال مشهود شود.
ابروهای کاشته شده به رشد خود ادامه می دهند بنابراین بسیار مهم است که ابروهای خود را همواره بر اساس برنامه ای منظم کوتاه کنید. چهار هفته یکبار زمانبندی مناسبی برای کوتاه کردن ابروها است. اگر ابروهای کاشته شده را به حال خود رها کنید روند رشد خود را ادامه می دهند، بنابراین رسیدگی به ابروها بر اساس یک برنامه منظم بسیار حائز اهمیت است.

كاشت ابرو در كلینیک کاشت مو و لیزر سپیده با داشتن تیم تخصصی کاشت و با بهره گیری از علم روز دنیا به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی و بدون درد در یک جلسه حدودا یك ساعته انجام می شود، یعنی تعدادی از موهای سر شما كه از ناحیه پشت گوش برداشته می شود، به ناحیه ابرویتان منتقل می شود.
نکته مهم: مقدار موهای برداشته شده از سر فقط تعداد خاصی از این موها كه ضخامتی متناسب با موهای ابروهای شما دارد انتخاب شود (نه از همه موها با هر ضخامتی) به عبارت ساده تر باید موهایی با ضخامت نازک و هم قطر با موهای ابروهایتان انتخاب شود چرا كه اگر موها ضخیم باشد ابروها به صورت زمخت و زشت ایجاد می شوند. انتخاب این قطر مو نیاز به تبحر و تجربه متخصصان دارد.


آدرس مطب : اصفهان ، خانه اصفهان ، میدان نگهبانی ، ساختمان خاطره ، طبقه دوم
تلفن : 33292300 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :